Video zachráněného mini hříbátka, které se místo mámy mazlí s plyšovým medvídkem, vás rozpláče!

Přidat na Seznam.cz

Pokud jste si dnes neplánovali pořádně poplakat, připravte se na to, že se vaše plány změní. Poté, co jste narazili na příběh trpasličího miniaturního koníka, který byl zachráněn na aukci ve věku pouhých dvou týdnů, je nemožné, aby se vám nerozbušilo srdce. Nejprve si ujasněme, že koníček je ve velmi dobrých rukou svých zachránců. Dělají vše, co je v jejich silách, aby se cítil v bezpečí, milován a bylo o něj postaráno, uvádí portál Pet News.

Koník je ale ještě miminko a zoufale se mu stýská po mamince. Proto se úžasní lidé, kteří se o něj starají, rozhodli dát mu speciálního kamaráda, aby se cítil bezpečněji a méně osaměle. Před zhlédnutím tohoto videa o něm a jeho obřím medvídkovi si připravte kapesníky. Budete je potřebovat.

@randrranchminis Incase you needed a quick cry on a Monday #fyp #tubby #randrranchminis #rescueanimals #rescuedwarf ♬ Sad Emotional Piano – DS Productions

Chudák miminko. Jak mohl někdo vzít maličké stvoření jeho matce a dát ho do dražby? To je prostě nepochopitelné. Jak si asi dokážete představit, komentáře k tomuto videu jsou zaplaveny lidmi, kterým je koníka velmi líto. Zároveň jsou ale šťastní, že přistál v náručí lidí, kteří mu dávají lásku, jakou si zaslouží.  

@randrranchminis One day at a time my friends❤️🛁 #fyp #tubby #randrranchminis #rescueanimals #dwarfminihorse ♬ _Cute – Gabe Lost

I když je koníkův příběh vyloženě srdcervoucí, jsme moc rádi, že skončil u lidí, kteří ho mají rádi. Teď, když je na místě, kde se mu opravdu daří, může být každá další kapitola jen lepší a lepší.

Zdroj: pethelpful.com