Video zachráněných hospodářských zvířat reagujících na svá jména vás pobaví

Přidat na Seznam.cz

Pojmenovat svého mazlíčka je vždycky vzrušující. A ještě lepší je, když si můžete poprvé vyzkoušet na něj zavolat. Je to tak roztomilé!

Tedy pokud nejste zvířecí útulek, který má s celým tím pojmenováváním zvířat trochu problémy. Problém je v tom, že nikdo na internetu zřejmě nevěří, že zvířata v takovém počtu znají svá vlastní jména. Zařízení se proto rozhodlo všem nevěřícím jednou provždy dokázat, jak moc se pletou.

@thegentlebarn People ask us all the time if our rescued animals know their names. You tell us! 🥰 #rescueanimals #sanctuarylife #knowmyname #fyp ♬ Send Me on My Way – Vibe Street

Jedno útočiště pro zvířata na farmách často sdílí videa ze života na svých farmách. Nedávné video však bylo natočeno, aby dokázalo pravdu. „Lidé se nás neustále ptají, jestli naše zachráněná zvířata znají svá jména. Tady to vidíte,“ stojí v popisku videa.

Video pak ukazuje několik jejich zvířat, která reagují na volání svého jména. Jejich reakce lidi velmi dojímají.

„Když se staráme o naše zvířata, mluvíme s nimi jako s lidmi a vysvětlujeme jim vše, co děláme, takže hodně slyší svá jména,“ vysvětlili na farmě podle webu PetHelpful.

Zdroj: pethelpful.com