Vtipné video: Tento usměvavý pes Fergus nepřestává krást židli svého páníčka

Přidat na Seznam.cz

Něžný dvouletý obr, pes jménem Fergus, už v minulosti ukradl tátovo pohodlné křeslo, jakmile se uvolnilo. Můžete se štěněti divit, že chce mít teplé místečko? Ale jakmile je Fergus přistižen při činu, projeví se jeho citlivost a uvědomělost.

To je moje místo, nebyl jsi tady

Vzácné video, které zveřejnila jeho majitelka jménem Melissa, „bigdogmom“ (máma velkého psa), na TikToku, začíná tím, že Fergus sedí ve velmi vzpřímené a klidné poloze na židli svého páníčka, píše web DailyPaws. O několik vteřin později jeho paníček obejde roh a uvidí velké štěně na svém místě.

„Seděl jsem tam. Zrovna jsem vstal, abych se šel vyčůrat,“ říká majitel svému psovi. Fergus údajně seděl jinde, než jeho táta vstal. „Můj telefon je přímo tady, věděl jsi, že tam sedím.

Pes se ale páníčka snaží přesvědčit, že sedí na židli, a přidává k tomu nějaké vrtění ocasem, aby se pokusil odvrátit pozornost od své loupeže místa.

Psovi brzy nebude stačit jedno místo

Nakonec se majitel psa podvolí a přejde na druhý gauč, aby ho přivítali další dva milí psi rodiny, kteří mu věnují veškerou pozornost a olizování. Takže vítězem je tu opravdu každý. To pravděpodobně nebude znamenat konec krádeže židlí. Nezáleží ani na tom, jestli se tam jeho majitel dostal první, nebo jestli se rodiče snaží být zákeřní a židle si vyměnit. On ví, která je jeho.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok