Žena je v šoku, když ji slon vybízí ke hře

Přidat na Seznam.cz

Žena se podělila o veselý moment ze sloní rezervace, kdy se ji sloní mládě pokusilo vytáhnout ke hře, jen aby jeho sestra zasáhla a jeho vylomeniny zastavila, uvádí portál Animals.

Na videu je vidět, jak žena jménem Megan tráví čas s přátelskou sloní rodinou. Když se však vítá s mládětem, kterému v té době byly pouhé tři týdny, to začne být až příliš přátelské. Malý suchozemský savec začne ženu tahat za sukni a pak ji strhne na zem. Meganin smích jí útěk jen ztěžuje, ale naštěstí je po ruce sestra mláděte, která přijde a bráškovi v dovádění zabrání.

@megan.milan Heres the video everyones been asking for lol. There is definitely more 🤣. #elephant #travel #babyelephant ♬ boy, what are you looking at – jabbar hakeem

Jakmile mládě Megan uvidělo, chtělo si hrát. Zvláštní je, že si slůně chtělo hrát jen s ní! Víme, že sloni mají empatii, stejně jako my. Ale tento herní partner je rozhodně těžký a drsný, proto není na hraní pro člověka určitě ideální. Klip komentovaly tisíce lidí, přičemž mnozí naznačovali, že slon chtěl dělat něco víc než si jen hrát – vypadá totiž, jako by ženu obskakoval, jak to zvířata dělají při páření.

Megan je moc ráda, že její video dokázalo vykouzlit úsměv a smích na tvářích tolika lidí. Byl to krásný zážitek. Věrně ukazuje sloní osobnost.  Tito obři se mohou po rezervaci volně pohybovat a je s nimi zacházeno s láskou a péčí.

Zdroj: ladbible.com, TikTok