Žena se vrátila domů a našla kočku venku a v kuchyni medvěda

Přidat na Seznam.cz

Žena se vrátila do svého domu a zjistila, že se do něj vloupal medvěd a její kočka utekla v šoku ven. Žena jménem Shannon Davisová uvedla, že medvěd se před odchodem prohrabával v její kuchyni, což naznačuje, že byl pravděpodobně zvyklý na lidské jídlo, píše Newsweek.

Medvěd, který se naučí vyhledávat lidskou potravu, je označován jako potravně přizpůsobený. Často se stává, že medvědi, kteří jsou na potravu zvyklí, ztratí přirozený strach z člověka a zvyknou si na něj. Toto chování často vede ke škodám na vozidlech a jiném majetku. Je smutné, že medvědi přizpůsobení potravě jsou často utraceni, protože představují velké riziko pro bezpečnost veřejnosti.

Na podobné video, kdy se medvěd vloupal do domu, se podívejte zde:

Shannon přišla domů a nevšimla si ničeho neobvyklého. Pak však uviděla svou kočku, která seděla venku a zírala na okno. Žena tak věděla, že hrozí nebezpečí. „Byl to jen divný pohled kočky. Nevšimla jsem si, že je vytažená obrazovka, ale viděla jsem, jak kolem okna prochází stín. Medvěd vnikl oknem dovnitř a přímo do mojí kuchyně.“ Jakmile byl najeden, medvěd vyšel oknem ložnice. Naštěstí po sobě nezanechal větší škody, ale pouze vytáhl tác se svačinou.

Nebylo to samozřejmě poprvé, co se medvěd vloupal do něčího domu a hledal jídlo.

Zdroj: newsweek.com