Žena vidí v zrcátku sousedova psa… A až pak si uvědomí, že o psa opravdu nejde!

Přidat na Seznam.cz

Žena seděla v autě před svým domem a čekala na manžela, aby si mohli něco zařídit, když si všimla, že se za autem potlouká sousedův pes. Nic si z toho nedělala – dokud si neuvědomila, že to vlastně rozhodně není sousedův pes, uvádí portál News.

Na první pohled si všimla, že jeden ze sousedů stojí před jejím autem a vypadá, jako by byl na procházce se svým psem. Ale jeho obličej měl zvláštní výraz a ukázal směrem k ‘psovi’, o kterém si žena původně myslela, že čenichá kolem jejího. Pak jí došlo, že to není pes, ale medvěd!

Soused se snažil medvídka jemně odhánět z ulice a pryč od dopravy, kde by byl v bezpečí, ale zvědavé mládě se stále rozptylovalo vším kolem. Ženu potěšilo, že se mládě přiblížilo tak blízko k jejímu autu, a také ji to nijak zvlášť nepřekvapilo. Medvědi v Tahoe jsou na lidi zvyklí!  Většinou se nechají snadno vyplašit tleskáním, křikem, čímkoli.

Mládě nakonec odešlo po svých – ale později se vrátilo, aby prozkoumalo popelnici manželů, zda tam pro něj není nějaká svačina. Bohužel nebyla, ale nikdo mu nemůže mít za zlé, že se o to alespoň pokusil.

Zdroj: thedodo.com