Zlatý retrívr je tou nejlepší chůvou pro svého lidského sourozence

Přidat na Seznam.cz

Tento rozkošný zlatý retrívr rozhodně dostál pověsti plemene, které je přátelské k celé rodině, a to včetně jejich malé dcerky.

Nejlepší kámoš a chůva

Představujeme vám tříletého zlatého retrívra jménem Taco a jeho roční lidskou sestru Vanoru. Toto dynamické duo můžete sledovat na kanálu uživatele @mostlyadorable na TikToku, připomíná DailyPaws.

Zatímco v pozadí hraje znělka “Mission Impossible”, je vidět, jak ochranářský Taco hlídá svého lidského sourozence, který pomalu míří na skluzavku. Jakmile malá Vanora vystoupá na poslední schod, Taco běží ke spodní části skluzavky a sleduje, jak malá holčička klouže dolů.

@mostlyadorable

Nurse Taco does it again, this time he is not nervous about the situation. He thinks he’s got everything under control 🐾❤️. #goldensandtoddlers #dogsoftiktok #dogsoftiktok #englishcremegoldenretriever #PrimeDayDreamDeals

♬ Mission Impossible (Main Theme) – Favorite Movie Songs

Spojenci už od narození

Jak nejednou zmínil uživatel, Taco je velkým ochránce malé Vanory už od jejího narození. Výše zveřejněné video si zasloužilo miliony zhlédnutí a není se čemu divit. Všichni máme rádi dojemné a roztomilé příběhy.

A příběh Vanory a Taca je rozhodně jedním z těch, ke kterému se budete chtít vracet znovu a znovu. Je totiž zřejmě, že tihle dva jsou skvělí parťáci!

Zdroj: dailypaws.com, TikTok