Zvířecí rekordy v páření: Kdo vydrží nejdéle a kdo se páří nejraději?

Přidat na Seznam.cz

Víte, kdo je nejvíce náruživý, kdo má nejdelší penis nebo nekonečný orgasmus? Pojďme se podívat na rekordmany ve zvířecí erotice!

Nejdelší výdrž

Až 45 minut se vydrží pářit nosorožec a během toho u něj dochází až k 20 ejakulacím. Určitě by vydržel i déle, ale většinou akt ukončuje samice, protože už nemůže dál unést samcovu váhu.

Nosorožcova výdrž je i jeho prokletí. Právě kvůli ní vznikla pověra o jeho rohu, jako afrodiziaku. To mělo za následek jeho vybíjení.

Nejdelší orgasmus

Opravdu dlouhý orgasmus zažívají prasata, může trvat i 30 minut.

Největší milovník

Druh šimpanze Bonobo žije sexem, páří se až 50x denně. Jak to za den stihnou? Jeden akt jim trvá jen několik vteřin, takže to moc času nezabere. Sex používají jako pozdrav i poděkování, dokonce s ním vyřeší všechny problémy v tlupě. V páření jsou stejně vynalézaví jako lidé. Střídají různé polohy, navzájem se uspokojují, mají skupinový a orální sex. Samice jsou dokonce tak náruživé, že si vyrábí sexuální pomůcky z větvičky obalené listím.

Šimpanzi Bonobo jsou zatím jediný druh zvířat o kterém se ví, že se nepáří jen za účelem plození potomků. Zkrátka je to baví a dělají to rádi.

Největší náruživci

Samice užovky pruhované se nezastaví. Páří se ve velkém hadím klubku a může na ni připadnou až 100 samců. Bohužel pro ni, často má převaha samců důsledek, že samici samou vášní rozmačkají.

Nejdelší penis

Ve velikosti penisu hrají prim slon a plejtvák obrovský. Avšak v porovnání s jejich velkými těly, mají odpovídající velikost. Slon, který dosáhne výšky 4 metrů a váhy 10 tun, má penis až 150 cm dlouhý. Plejtvák obrovský zase měří 24 metrů, proto délka penisu 3 metry není zarážející.

Ovšem, kdo se může pochlubit tím, že je menší než vlastní penis? Tím je korýš svijonožec, který má penis 8x větší než tělo. A pozor, nepotřebuje kontakt a oplodní vše, co je v dosahu.

Zdroje: epochaplus, Wikipedia, veda.instory, Youtube