Když svatba, tak na Moravě!

Přidat na Seznam.cz

A když na Moravě, tak na té jižní! A když na jižní, tak na Vinařském dvoře na faře! Proč? No, protože tu prožijete svatbu, na kterou hned tak nezapomenete! 

Svatba je výjimečná událost. Vždyť si berete člověka, se kterým jste se rozhodli strávit zbytek života. V dobrém i ve zlém. Respektive by tomu tak mělo být. I z toho důvodu by místo, na němž svůj nový stav zpečetíte a patřičně oslavíte, mělo být výjimečné. A Vinařský dvůr na faře takový rozhodně je. 

Magické místo i zážitky 

Magické místo. Magické zážitky. Tato slovní spojení vás přivítají, když otevřete hlavní stránku Vinařského dvora na faře Holánek (www.vinarskydvurnafare.cz) ležícího v malebné obci Ivaň přímo pod Pálavou. Ano, právě sem byl umístěn děj populárního seriálu Vinaři. 

Slunná a pohostinná 

Pálava patří mezi nejkrásnější oblasti Moravy. Je slunná a pohostinná. Především zde však vznikají jedna z nejlepších moravských vín vůbec. A proudem budou moci téct i na vaší svatební hostině. A k tomu všemu vám bude hrát nefalšovaná moravská cimbálovka. Důvodů, proč svatbu ale prožít právě zde, je mnohem víc. Posuďte sami. 

Řekněte si ano na vinici 

Vinařský dvůr na faře v Ivani je v první řadě zasazen do překrásné přírody. Leží uprostřed nekonečných vinic v obklopení historických zdí barokní fary. Je jen na vás, kde si řeknete sladké ano, zda právě na vinici, nebo na farské zahradě. Veselit se poté budete moci buď ve venkovních prostorách fary, nebo v autentickém vinném sklípku pod ní. 

Na faře mají svatby v malíčku 

Obavy nemusíte mít ani o samotný průběh svatby. Ve Vinařském dvoře na faře už do života manželského vyprovodili stovky novomanželů a s pořádáním svateb mají bohaté zkušenosti. Veškeré starosti s organizací svatebního dne tak můžete hodit za hlavu. Zkrátka přijdete k hotovému. A po ruce vám kolektiv fary bude i během vašeho velkého dne. Zkrátka skutečně můžete dát ruku do ohne za to, že vaše svatba na jižní Moravě bude nezapomenutelná. Jak pro vás, tak i svatebčany.