8 důkazů, proč je Husky považován za nejlepšího rodinného psa

Přidat na Seznam.cz

Hledáte dobromyslného a zábavného pejska, který by se stal novým členem vaší rodiny? Pokud jste milovníci psů, pak se nejspíš necítíte “úplní” bez chlupatého spolubydlícího, ale pokud máte děti, možná váháte, jakého psa si přivést. Je to pochopitelné, protože je přirozené, že chcete najít štěně, které bude pro děti výborným společníkem a kamarádem na hraní, ale také psa, který bude k dětem laskavý a milý.

Husky je velmi společenský a milující pes, který si rád hraje a skáče při každé příležitosti. Děti budou z jeho touhy hrát si a běhat celý den naprosto nadšené, ale mějte na paměti, že psa s takovou energií je třeba od útlého věku řádně stimulovat a cvičit. Husky jsou skvělými společníky, ale mohou být také trochu nároční na údržbu, takže opět platí, že než se do něčeho vrhnete, vždy se s novým potenciálním štěnětem seznamte, informuje web NeaterPets.

Celkově lze říci, že Husky je skvělou volbou jako kamarád na hraní a domácí mazlíček. Zde je 8 důvodů v bodech, proč je Husky ten nejlepší rodinný pes:

Je velmi společenský a miluje přítomnost lidí.
Husky je velmi věrný a orientovaný na smečku, takže je rád členem rodiny.
Je to vyrovnané plemeno, pokud jde o jeho temperament, a není známý tím, že by byl agresivní, což z něj dělá skvělého kandidáta do domácnosti s dětmi.
Husky si rád co nejvíce hraje.
Tito psi mají HODNĚ energie, takže bude ochotně a rád běhat s dětmi a bude jejich stálým kamarádem na hraní.
Husky není majetnický, ale na vaše děti bude dávat pozor, jsou přece členy jedné smečky.
Tato úžasná rasa nemá v povaze častý štěkot, což by se mohlo hodit do domácností s miminky a velmi malými dětmi.
Husky má obvykle docela předvídatelnou povahu, což je vždy výhodou, pokud máte doma malé děti.

Zdroj: neaterpets.com