Fenka zlatého retrívra učí svého štěněčího bratra hrát přetahování lanem

Přidat na Seznam.cz

To, že sourozenecká rivalita panuje mezi lidmi i mezi zvířaty, je známý fakt. Ale jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá. A tahle fenka dokazuje jen to, že je skvělou ségrou!

Jedinečné sourozenecké pouto

Jedním z největších a nejdelších životních pout je zvláštní pouto mezi sourozenci, připomíná DailyPaws. Vezměte si například tyto dva nejlepší kamarády. Fenkce jménem Gamja jsou dva roky a na starosti má mladšího brášku, šestiměsíčního pejska Chipa.
Jejich majitelka, která na TikToku vystupuje jako Gamjamypotato, zveřejnila rozkošné video, na kterém Gamja učí nové štěně Chipa hrát přetahovanou. Nebo se ho to alespoň snaží naučit…

Začalo to, když Chip poprvé přišel do svého nového domova.
Zkoušela to každý den. Snažila se mu ukázat, jaká je to zábava,“ stojí v popisku.

Hra, která se neomrzí

Video začíná tím, že starší sestra mává malou hračkou před svým mladším bráškou, který se pokouší hračku chytit. Vytrvale to zkouší znovu a znovu, dokud hračku konečně nechytne a nezačne se o ní přetahovat.
Tento snímek si od svého zveřejnění připsal více než 609 000 zhlédnutí. Naštěstí je v tomto zlatém duu mnohem víc než jen přetahování lanem. Vypadá to, že jsou docela dobře sehraní. Přetahují se, slaví narozeniny, a dokonce spolu i spí!

Zdroj: dailypaws.com, TikTok