Královská rodina se rozloučila se svým čtyřnohým mazlíčkem

Přidat na Seznam.cz

Je velmi vzácné, aby si britská královská rodina dovolila projevovat své emoce na veřejnosti, zejména v těch obtížných chvílích. Princezna Kate a princ William sdíleli svou současnou bolest.

Kate a William neudržují své oficiální účty Instagramu sami. Tiskový úřad ovládá jeden účet, který obsahuje oficiální informace o aktivitách následníka trůnu a budoucí královny. Někdy potěší své následovníky fotografií svých dospívajících dětí. Tentokrát však nastal čas na některé smutné zprávy.

„Bohužel náš milovaný pes Lupo zemřel. Byl v našich srdcích a naší rodině posledních 9 let, bude nám hodně chybět,“ je uvedeno na účtu jménem Kate a Williama.

Příspěvek zveřejnil také bratr princezny Kate James Middleton. Ukázalo se, že Lupo byl z jeho chovné stanice. „Nic nás nikdy nemůže připravit na odchod psa,“ napsal. James vícekrát uvedl, jak moc mu psí přátelé pomohli při léčbě deprese.

Lupo byl rodinný pes, často na fotografiích dětí hrajících si na zahradě. Každý, kdo se musel rozloučit se svým milovaným mazlíčkem, ví, co to je za bolest. Psi jsou věrní, oddaní a milující společníci člověka.