Aligátor se dostane na palubu lodi plné turistů

Přidat na Seznam.cz

Aligátoři mohou být děsivá, ale zároveň fascinující stvoření a není pochyb o tom, že chování aligátora na tomto videu turisty vyděsilo. Koneckonců, koho by nechala přítomnost tohoto plaza chladným?

Skupinka turistů narazila na lelkujícího aligátora

Když turistická loď zakotvila u břehu, skupinka turistů spatřila aligátora, kterého si rozhodli vyfotit, píše A-Z-Animals. Predátor se zdál být zpočátku dost klidný a pozoroval zvědavé turisty, kteří se smáli a dobře se bavili.

Osoba pořizující video je vidět, jak natáčí detailní záběr aligátorova obličeje a přitom komentuje, že aligátoři nebudou aktivně lovit něco, co už je mrtvé, a že po něm určitě neskočí. Kameraman pak vysvětluje, jak se bude muset odstrčit od břehu, aby se člun ve vodě znovu rozjel, a dokonce si dělá legraci z jednoho z turistů, že aligátor je dost blízko na to, abyste se mohli natáhnout a dát mu facku, ale po nervózním smíchu turisty se ozve, že kdyby chtěl, tak to udělá, ale z jeho hlasu je zřejmý neklid.

Aligátor na palubě

Poté, co smích utichne a všichni se odmlčí, aligátor, který se celou dobu nehýbal, náhle skočí do člunu a způsobí rozruch. Můžete slyšet výkřiky turistů, kteří jsou šokováni a vyděšeni, když se aligátor pohybuje po lodi, a uhýbají z cesty, když si krokodýl razí cestu k zábradlí na lodi.

Vtipným vyústěním této situace je, že aligátor zřejmě uvízl břichem mezi dvěma zábradlími podél lodi a je vidět, jak se jeho nohy snaží uvolnit, aby se dostal zpátky do vody. Aligátor se zřejmě zalekl křiku, ale nikoho nezranil a ani se neohlédl.

Poté, co je aligátor ve vodě a turisté jsou v bezpečí, začnou se celé situaci smát. I když aligátor ani turisté nebyli zraněni, přesto je to neskutečný zážitek a ukazuje, jak rychle se tito tvorové mohou přesunout z jednoho místa na druhé.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube