Labrador nedokázal udržet své nadšení na uzdě po tom, co mu jeho panička začala napouštět psí bazén

Přidat na Seznam.cz

Když přijde léto, nejen lidé se těší na napouštění bazénu a na příjemné zchlazení, které je čeká. Týká se to i psů a tento černý labrador je toho důkazem. Když mu panička začala bazén napouštět, nedokázal udržet svou radost. Tohle vás pobaví!

Nedávno na TikToku někdo zveřejnil video, na kterém se pes neovládl, když si jeho majitel začal napouštět vlastní brouzdaliště. Video bylo křížově umístěno na další účty na sociálních sítích. A tak přimělo dalšího muže, majitele psa jménem Kai, založit si na TikToku také účet pro svého domácího mazlíčka. Kai je fešácký hyperlabradoodl, který se stal ihned oblíbeným.

Populární video nasbíralo přes 27 milionů zhlédnutí a lidé komentují, jak je pes plný energie. A přestože Kaiův vlastní účet na Tiktoku vznikl teprve loni v dubnu, má už přes 13 000 sledujících. Jeho videa ukazují, jak energický pes je, zejména u vody.

Někteří lidé komentovali, jak komicky Kai běhá v brouzdališti, a říkali, že „má ten kreslený běh“, a jiní, kteří se do rozkošného štěněte zamilovali, zanechali komentáře typu: „nechci být dramatický nebo tak něco, ale kvůli Kaiovi bych udělal všechno“ a že Kaiova radost je nakažlivá.

Zdroj: Instagram, redakce