Čivava není jen pes do tašky. Tato fenka předvedla se svou paničkou baletkou úžasnou sestavu „labutí jezero“

Přidat na Seznam.cz

Psi jsou nejlepšími přáteli člověka. Stojí po našem boku v nejlepších i nejhorších časech. Prokazují nám neochvějnou věrnost, a proto jsou tak skvělými společníky. Ale jak se ukazuje, mohou sdílet i naše individuální vášně. Jako například rozkošná malá čivava jménem Joya.

Jak internet rychle zjistil, Joya ráda tančí balet stejně jako její majitelka! Tato dvojice roztála srdce svým vzácným vystoupením z Labutího jezera. Bylo to baletní vystoupení, na které se jen tak nezapomíná.

Joya a její majitelka, Karin Baumanová, předváděli svou sestavu na výstavě v Německu. Bylo jasné, že se jedná o velmi dobře nacvičený tanec, protože malá Joya nevynechala jediný taneční krok!

Elegantně se točila a poskakovala vedle své paničky a nespouštěla oči z Baumanové, která jí dávala pokyny. Bauman měl na sobě baletní tutu, zatímco Joya ne. Nebudeme lhát, trochu bychom si přáli, aby měla malá psí slečna na tanec vlastní tutu.

Přesto byla Joya sama o sobě působivou malou baletkou, když tančila a pak během dramatického závěru klasické Čajkovského sestavy dvojice přeskočila několik plastových labutí.

Dvojice snadno upoutala pozornost davu svým nenuceným vystoupením. Netřeba dodávat, že na výstavě byli rozhodně oblíbenci fanoušků!

Zdroj: The Animal Rescue Site