Dojemné setkání: Dívka se opět setká s oslíkem, kterého vychovala

Přidat na Seznam.cz

Že zvířata neumí vyjádřit své city, nebo že snad ani žádné emoce nemají je mýtus, který vám toto video nepochybně vyvrátí. I když oslík ve videu neumí mluvit, přesto je vidět, jak šťastný je, když opět vidí svou „starou známou“. Tomu se říká opravdu silné přátelství!

Oslík a dívka spolu strávili mnoho času

Dívka ve videu byla oslíkovou pečovatelkou už v době, kdy byl osel ještě malé mládě. Strávili spolu opravdu hodně času, kdy se dívka o osla starala, cvičila ho a hrála si s ním. Není tedy divu, že si ti dva mezi sebou vybudovali velmi silné pouto, které ani po letech neochablo. Nevíme sice, proč se tito kamarádi nakonec rozdělili, ani jak dlouho byli od sebe, ale jak sami uvidíte, odloučení jejich přátelství nijak neoslabilo.

Opětovné setkání dvou starých přátel

Když se děvče rozhodlo svého starého kamaráda navštívit, nikdo z nich pravděpodobně nevěděl, co může očekávat. Koneckonců, je známo, že psi si pamatují své majitele a vždy se na ně těší, ale kdo by takovou náklonnost čekal od osla? Opětovné setkání tedy příjemně překvapilo oba kamarády. Ve videu je jasně vidět, že oslík si hned uvědomil, kdo za ním přišel.

Samou radostí oslík svou kamarádku hned vítá a je vidět, že je upřímně šťastný. Jejich objímání pak trvá až do konce videa a není pochyb o tom, že oslík zůstal v dívčině náruči i dlouho poté.

zdroj: Instagram, Animal Channel