Fenka labradora se vrhá do bazénu a učí svá roztomilá štěňata plavat. Labradoři vodu milují

Přidat na Seznam.cz

Štěňata se od svých matek mohou hodně naučit a učení plavání není výjimkou. Na níže uvedených záběrech se můžeme zblízka podívat na psí rodinu, jejíž štěňata se teprve učí plavat. Nemusíte se bát, protože máma labradorka je u toho, aby je vše naučila!

Opravdu labradoři milují vodu?

V průběhu dnešního videa uvidíte, jak štěňata labradora překonávají svůj strach z vody. Nemusíte se ale bát, protože retrívři jsou jedním z „vodních“ psích plemen, a dokonce jsou k tomu i přizpůsobení a vodu milují. Tito psi mají na tlapkách blány, které jim umožňují plavat. Blány mají sice všichni psi, ale právě u labradorů je obvykle výraznější. A věděli jste, že tito úžasní psi byli původně vyšlechtěni jako lovečtí psi, aby pomáhali rybářům?

Jaký je rozdíl mezi zlatým a labradorským retrívrem?

Mezi některými psími plemeny existují podobnosti a retrívři mají rozhodně několik zajímavých variant. Ať už jde o jejich celkovou stavbu těla nebo škálu barev, je pochopitelné, proč může dojít k určitým záměnám. I když rozdíly existují a lze se je snadno naučit, nezapomínejme na to, co mají společného. Obě tato plemena jsou dobrodružná, energická a mají neuvěřitelně přátelskou povahu. Krom toho, jak zlaťáci, tak labradoři, obě rasy jsou vhodné do milujících rodin.

Zdroj: AZAnimal