Malé kotě je posedlé plyšovými žábami, a tak od své rodiny dostalo celou žabí armádu!

Přidat na Seznam.cz

Koťata jménem Mochi a její bratr jménem Choco byla nalezena opuštěná na parkovišti, když byla ještě malá. Jakmile byla dostatečně stará, adoptovali je přátelé jejich zachránce a od té doby mají spolu ten nejlepší život.

Několik měsíců po jejich adopci koupil rodinný přítel pro Choca hračku žáby. Choco o žábu nejevila velký zájem, ale Mochi ano, a tak si ji rychle vyžádala pro sebe. Postupem času se Mochi k žabce upínala čím dál víc. Hrála si s ní na aport, převracela ji, kdykoli ji viděla, mazlila se s ní a dokonce ji uprostřed noci přinesla majitelům, uvádí web TheDodo.

Mochi si svou žabku tak oblíbila, že se majitelé rozhodli koupit jí další – a nyní má celou armádu žabek.

Mochiina rodina netuší, proč své žabí hračky tak miluje, ale její posedlost jimi v průběhu let nikdy nepolevila. Je plně oddaná svým žabkám a její rodina ji v tom podporuje. A také si myslí, že je to velmi vtipné.

Mochi se sice ráda vrhá na žabky a honí je všude možně, ale také se s nimi ráda mazlí…

“Fascinace žábami je něco, co se týká výhradně Mochi,” napsala Mochiina rodina na svých webových stránkách. “Choco se o ně nikdy nezajímal, ale on je taky dost svérázný. Například bude aportovat jakýkoli červený míček.”

Zdroj: thedodo.com