Fenka salašnického psa neustále odmítá jít ze sněhu domů

Přidat na Seznam.cz

Bernští salašničtí psi velmi milují sníh a fenka jménem Ivy není jiného názoru. Důkazem toho je i následující video, které zobrazuje její tvrdohlavost.

Pojď už domů

Video bylo zveřejněno na TikToku pod účtem @ivytheberner, píše DailyPaws. Majitel, který pochází ze státu Massachusetts, se rozhodl natočit svou fenku, která si užívá sněhu natolik, že i po několika jeho prosbách odmítá jít domů. A to i přesto, že byla na dvorku šest hodin.

Jelikož Ivy večeřela venku, zdá se, že čas jít spát je jí lhostejný, i když je už půlnoc. Nakonec několikrát zaujme hravý postoj a zdá se, že se domů nehodlá vrátit.

@ivytheberner

Replying to @jcalkins hopefully this answers your question 😂 #bernesemountaindog #snow #dog

♬ Elf – Main Theme – Geek Music

Zasněžená roztomilost si zasloužila miliony zhlédnutí

Toto video na TikToku si dosud vysloužilo více než 14,1 milionu zhlédnutí. Další video, které bylo natočené, ukazuje Ivy, která se během bouře krčí u dveří a zdá se, že je konečně odhodlaná jít domů.

Pamatujte, že psi, kteří nejsou bernardýni, aljašští malamuti nebo jim podobní, nevydrží v nízkých teplotách nebo na sněhu příliš dlouho. Ivy si může venku užít skvělé chvíle, ale ujistěte se, že váš pes je při nízkých teplotách jen omezenou dobu.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok