Fenka stafordšírského bulteriéra stojí na zadních tlapkách a nadšeně zdraví všechny své sousedy

Přidat na Seznam.cz

Venkovní fenka jménem Tubs si na své zahradě nejspíš připadá trochu opuštěně, a tak si stoupla na zadní tlapky přímo k brance, kde zdraví všechny kolemjdoucí sousedy. Ti rozkošné fence stafordšírského bulteriéra nedokážou odolat, a tak ji každý pořádně podrbe za uchem.

Být venkovní pes, který chrání svou rodinu před nebezpečím, to nemusí být vůbec lehké. Své o tom ví i stafordšírská bulteriérka Tubs, která většinu svého dne tráví na zahradě sama. Ona by si však nejraději pořád s někým hrála, a tak se podle toho musela zařídit.

Každý kolemjdoucí si fenky jménem Tubs okamžitě všiml, a to i kdyby nechtěl. Ta totiž stála na zadních tlapkách a nadšeně vrtěla ocáskem, čekající na pohlazení nebo podrbání. Není divu, že brzy měla plno zájemců.

@tubsthebluestaffy Litte miss Tubs greeting the neighbours, still so many more videos to show since the sign has been placed outside 🥺🐾 #fyp #love #staffordshirebullterrier #feelgood ♬ Turning Page – Sleeping At Last

Jelikož se Tubs tak ráda mazlí s kolemjdoucími, že jí majitelé vytvořili tabulku, kde je napsáno, že je Tubs kamarádská a bude ráda za malé pomazlení.

Když zrovna nikdo po chodníčku na ulici nešel, fenka se rozhlížela na všechny strany a netrpělivě čekala na dalšího kolemjdoucího. Jak rozkošné!

Zdroj: Tiktok, redakce