Fenka zůstala opuštěna na ulici s taškou plnou hraček a srdcervoucím vzkazem od majitelky

Přidat na Seznam.cz

Fenka jménem Baby Girl se naštěstí dostala do nového domova poté, co ji její majitelka nechala na ulici i s jejími oblíbenými věcmi, protože jí nebyla schopna poskytnout potřebnou péči a pozornost. Fenka byla opuštěna na ulici s taškou plnou hraček a srdcervoucím vzkazem od své majitelky, uvádí portál Mirror.

Pejsek, známý pod jménem Baby Girl, byl přivázán k požárnímu hydrantu, než ho zachránila organizace. Ačkoli záchranná stanice nesdělila majitelčin vzkaz, vysvětlila, jak nebyla schopna uspokojit potřeby svého mazlíčka kvůli zdravotním problémům fenky i svým vlastním. Tým vzal Baby Girl na rutinní vyšetření, kde se zjistilo, že má diabetes mellitus, jinak známý jako psí cukrovka, který může způsobit zvýšenou hladinu cukru v krvi. Kvůli svým zdravotním problémům potřebuje každodenní sledování hladiny glukózy, omezenou stravu a domácí inzulínové injekce.

V současné době je v péči lékařů. Zvládnutí tohoto onemocnění může být nákladné, protože vyžaduje měsíční nákup inzulínu a případně dalších zdravotnických potřeb. Vysvětlilo se, že rozhodnutí majitelky vzdát se svého zvířete bylo „aktem zoufalství“, a poděkovali jí za to, že se obrátila o pomoc a snažila se pro svého mazlíčka udělat to nejlepší.

Je vidět, jak moc jste ji milovala, a vidíme, že jste dělala, co bylo ve vašich silách, zatímco jste se potýkala s vlastními zdravotními komplikacemi a životními problémy. Vaši lásku vidíme v tašce, kterou jste pečlivě zabalila se všemi jejími oblíbenými věcmi. Vaši lásku vidíme ve způsobu, jakým jste jí zajistila vodítko, aby ji nesrazilo auto. Vidíme vaši lásku ve způsobu, jakým jste ji umístila uprostřed čtvrti, kde by ji rychle našli. A vidíme ji v tom, jak šťastně a zdravě holčička vypadá. Nakonec ji vidíme ve vzkazu, který jste jí zanechala a ve kterém jste prosila, aby jí někdo pomohl, když vy už jste nemohla.

Jen několik dní poté, co se jí ujala zvířecí charita, získala Baby Girl nový domov.

Zdroj: mirror.co.uk, facebook