Hotely v Británii zavádějí psí menu. Na čem si psi pochutnají?

Přidat na Seznam.cz

Ve Velké Británii se hotely již připravují na přivítání hostů od 17. května, ale jeden hotelový řetězec jde o krok dále.

Podle výzkumu zadaného hotelem Hilton se ukazuje, že drtivá většina britských majitelů domácích mazlíčků věří, že pandemie by pro ně byla mnohem obtížnější, kdyby jim jejich psí společníci nezvedli náladu v obtížných dobách. Hotely se tedy rozhodly domácí mazlíčky nejen pobavit, ale také je nakrmit.

Za rok plný nejistoty, změn a izolace téměř 6 z 10 britských majitelů psů (57%) uvedlo, že jedinou stálicí, která jim v těžkých dobách pomohla, byli jejich chlupatí mazlíčci.

Síť hotelů Hilton se tedy rozhodla připravit něco zvláštního pro tyto naše přátele, a to Psí menu. Od 17. května budou k dispozici ve 32 hotelech ve Velké Británii a Irsku. Speciální nabídka byla vyvinuta za pomoci odborníků na veterinární výživu. Co mohou psi v jídelníčku v hotelech najít?

Nabídka se skládá ze čtyř možností jídla:

Beef Doguignon – pomalu vařený hovězí hrudník podávaný s bramborovou kaší, mrkví, zelenými fazolemi, kukuřicí, fazolemi a bezlepkovou omáčkou.

Mutt Roast – bezlepková rajčatová omáčka na těstoviny, posypaná zralým sýrem čedar.

Earl Greyhound – uklidňující směs levandule, okvětních lístků růží, limetkového květu a oranžových květů – ideální pro neklidné psy regenerující se po dlouhých cestách autem nebo mimo domov.

Tailwagger Creek – nealkoholické víno naplněné šeříkem, kopřivy, ženšenem, limetkovým květem a černá mrkev.

No, nedali byste si také?