Husky vyje po vzoru vlků v televizi

Přidat na Seznam.cz

Zootopia je báječný film, částečně proto, že přesně zobrazuje chování některých zvířat. Podívejte se na toto huskyho, který se nechal chováním vlků inspirovat a rozhodl se je napodobit.

Sibiřský husky nebo vlk?

Na videu je k vidění Zeus, sibiřský husky, který sleduje film. Když ve snímku objeví dva hlavní hrdinové v podání králičího policisty a mazané lišky, kteří se snaží vplížit do budovy střežené antropomorfními vlky, husky zbystří, píše DailyPaws. Králík ve filmu se rozhodne výt, aby odlákal pozornost vlků. Jeden z vlků, Gary, si nemůže pomoci a začne výt také. Všichni vlčí strážci pak zvednou hlavy a zhluboka začnou výt.

Pes se přidává k davu

Zeus si nemůže pomoci a musí se hned přidat. Hned po Garyho úvodním zavytí hluboce začne zpívat i tento chlupáč. Husky sledující svůj oblíbený film si zatím vysloužil více než 15,7 milionu zhlédnutí, ale jeho chování není příliš překvapivé. Psi často vyjí, aby komunikovali s ostatními psy a dali jim najevo, že jsou nablízku. Každý majitel huskyho vám navíc potvrdí, že jeho štěňata, jakožto potomci vlků, se ráda odvázají.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok