Jelen přišel na hřiště, dal gól, úspěch oslavil a zase odešel, jakoby nic

Přidat na Seznam.cz

Svět zvířat zůstává lidem z velké části stále záhadou. Jak moc jsou zvířata inteligentní a co cítí, proč dělají některé věci a jak moc nad nimi přemýšlí? To jsou otázky, které si klade mnoho lidé poté, co viděli toto video. Jelen totiž jen tak přišel na hřiště, dal gól a zase odešel, jakoby nic.

Jelen sportovec

Jak ve videu vidíte, hřiště je prázdné, nejsou zde žádní hráči a jediné, co v trávě leží, je míč a opodál branka. Je zajímavé, že jelen, který na hřiště přišel úplnou náhodou, hned věděl, co dělat. Jakoby měl krev sportovce, na první pokus dal gól, který patřičně oslavil. Jakoby se nic nestalo pak zase odešel.

Snad největším otazníkem ale zůstává jak mohl jelen vědět, co má s míčem dělat a jak poznal, že má mířit do branky. Zřejmě toho o zvířatech stále mnoho nevíme a kdo ví, možná má tento jelen skutečně sportovní vlohy.

Není takové překvapení, že jelen úspěch oslavil

Poté, co jelen dal gól, je na něm vidět upřímná radost z úspěchu. Mají ale vůbec tito „králové lesa“ emoce? Skutečně mohou cítit něco jako radost, úspěch, nebo hrdost? Jeleni jsou velmi emocionální zvířata. Kromě toho, že si uvědomují úspěchy i neúspěchy v životě a s tím spojenou radost, dokážou tato krásná zvířata i truchlit. Zejména, když zemře jim blízký člen stáda, drží smutek.

zdroj: Facebook, World Deer, NDTV