Labradorova smutná reakce na odchod jeho lidského bratra na vysokou školu dojímá internet

Přidat na Seznam.cz

Všichni víme, co se stane, když nejstarší sourozenec odejde na vysokou školu – někdo se musí pokusit získat jeho pokoj. Obvykle je to práce pro otravného mladšího sourozence, ale v novém videu na TikToku se o svůj nárok snaží rodinný pes.

Cooper, labrador z kanadského Toronta, má na TikToku pořádný fandovský úspěch, sleduje ho přes 33 000 lidí. Ale právě video, které sdílela jeho majitelka, na němž je Cooper po změně v domácnosti trochu nešťastný, rozproudilo internet, píše web PetHelpful.

@cooperthelabrador18 You guys, my brother is leaving for uni again soon. Should I turn this into Cooper’s room? #dog #puppy #funnydog #cutedog #dogs #fypシ ♬ Better Days – NEIKED & Mae Muller

„Můj bratr odjel na univerzitu a Cooper si asi zabral nový pokoj,“ napsala jeho majitelka v textovém překryvu videa. „Mám z toho udělat Cooperův pokoj?,“ dodala v popisku. Jen počkejte, až uvidíte, co pes v klipu dělá.

Už se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jestli Cooper opravdu provede převzetí pokoje. Ale kdybychom si měli tipnout, nejspíš můžeme předpokládat, že Cooper bude nadšený, až se jeho lidský bratr vrátí domů na návštěvu!

Zdroj: pethelpful.com