Los navštívil kino, aby si pochutnal na popcornu

Přidat na Seznam.cz

Do kin a divadel zjevně nechodí jen lidé. Dokonce i tento los si chtěl zjevně užít trochu kultury, a vyrazil do kina. Samozřejmě bez zaplacení si vychutnal popcorn a zase odešel. Tato zajímavá událost nepochybně rozrušila každého návštěvníka kina.

Los si chtěl užít kulturní život

Kino Amovie na Aljašce mělo 19. dubna neobvyklého návštěvníka. Zvědavý los si chtěl zjevně také užít nějakou zábavu. Bezpečnostní záběry z divadla ukazují, jak los vchází do haly, žvýká popcorn a zbytky jídla z koše a pak zase rychle odchází. Zvíře je vyhnáno křikem divadelních pracovníků. Při odchodu navíc drží krabičku s jídlem McDonald’s.

Los pravděpodobně vstoupil do kina, protože hledal potravu. Přitahovala ho máslová vůně praskající kukuřice, píše deník News Week. Aktivní krmení losů na Aljašce je nezákonné, protože mohou být agresivní, pokud nedostanou jídlo, které očekávají, nebo se mohou přiblížit k nic netušícímu člověku v naději, že jídlo dostanou.

V přítomnosti lidí jsou losi agresivní, pokud mají hlad

Losi nejsou normálně agresivní. Mohou se však stát agresivními, když je obtěžují lidé, psi a doprava, nebo když jsou hladoví a unavení, zvláště v zimě, kdy musí procházet hlubokým sněhem, píše web Alaska. Tento los ale zjevně hladový byl, ovšem přítomnost lidí nebo cizí prostředí ho zjevně nijak netrápilo.

zdroj: Youtube, News Week, Alaska