Medvěd vnikl do kalifornského domu, ale zahnali ho štěkající teriéři

Přidat na Seznam.cz

Psíci jménem Squirt a Mei Mei spatřili ve svém domě medvěda a zahnali ho přívalem štěkotu.

Drama nebo komedie?

Tento příběh se může zdát jako dramatické video dvou malých psů, kteří vyhánějí z kalifornského domu neposlušného medvěda, ale možná jde o mnohem srdečnější interakci, než se zdá, píše web DailyPaws. Podle stanice KABC nejsou medvědi v tomto konkrétním domě v Pasadeně žádnými cizinci. Na kameru jich u svého domu majitelka zachytila už několik.

Na viděnou příště!

Jak můžete vidět ve videu, hnědý medvěd se plahočí na terasu a rychle se napije. Poté video ukazuje, že medvěd se potuluje po kuchyni a nepochybně hledá ovesnou kaši, než se přesune do fáze testování postele. Pak se ale z vedlejší místnosti ozve štěkot a do kuchyně vběhnou dva malí teriéři, Quirt a Mei Mei. Závěrečný záběr ukazuje medvěda, jak se potácí pryč, zatímco oba psi za ním běží ven.
Nezabezpečené vchody nemusí být dobrý nápad, pokud žijete v oblasti, kde se vyskytují divoká zvířata, jako jsou medvědi, pumy, kojoti nebo aligátoři. Když divoká zvířata hledají potravu, vodu nebo místo k odpočinku, dělají jen to, co je pro ně přirozené. Mohou však představovat hrozbu pro domácí zvířata, která mohou být ponechána bez dozoru nebo se ocitnou v nesprávný čas na nesprávném místě.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube