Mladá dívka ušla přes kilometr těžkým sněhem, aby pomohla svému nemocnému psovi

Přidat na Seznam.cz

Jednoho dne byl veterinář vyslán do malé vesnice, aby ošetřil krávu, která potřebovala péči, píše Rescue.

Neměl v úmyslu zůstat dlouho. Ale obyčejná návštěva se změnila v něco, na co jen tak nezapomene. Chystal se vesnici opustit poté, co dokončil práci, kvůli které přišel, ale než stačil odejít, upoutalo ho něco jiného. Po zasněžené cestě k němu kráčela mladá dívka a nebyla sama… Na zádech měla štěně. Ukázalo se, že osmiletá holčička jménem Camrein zaslechla, že do oblasti zavítal veterinář, a rozhodla se využít situace.

Cemrein pes onemocněl, a tak se holčička ze zoufalství rozhodla ujít více než kilometr od svého domu k místu, kde se doslechla, že bude veterinář, aby mu pomohl. Když je poprvé uviděl, byl velmi překvapen a dojat. Zabalila svého psa a přinesla mu ho na zádech. V tu chvíli se mu zdálo, že se jí podařilo psa zachránit. Veterinář samozřejmě nemohl pejska odmítnout, a tak provedl prohlídku, zatímco mladá dívka s obavami přihlížela.

Psí nemoc naštěstí nebyla příliš vážná. Podle veterináře měl jen několik drobných kožních potíží, které ho trápily, ale byly snadno léčitelné. Zde se můžete podívat na fotky!

Zdroj: kingdomstv.com