Muž při plavbě na kajaku zachránil psa, kterého objevil opuštěného na ostrově

Přidat na Seznam.cz

Zvířata jsou tak roztomilá a umí sama přežít, ale bez jídla a vody dlouho nevydrží. Zvířata hodně spoléhají na člověka, který jim pomáhá orientovat se ve světě, krmí je, dodává vodu a zajišťuje teplé místo, kde mohou každou noc spát, uvádí portál Pupperish.

Pokud byl pes zvyklý být s člověkem a pak je opuštěn, bude mít problém přežít ve volné přírodě, protože není vycvičen si lovit potravu. Tento příběh vypráví o tom, co přesně se stane se psem, když zůstane opuštěný, ale přijde milý člověk, který ho zachrání.

Naštěstí jsou na světě lidé, kteří dávají pozor a rychle jednají, když vidí něco takového, jako je opuštěné zvíře. Pojďme se podívat na tento příběh a zjistit, jak se věci seběhly, jakmile tento muž uviděl opuštěného psa, který stál úplně sám na ostrově. Laskavý muž jménem Fernando narazil na malý ostrůvek, když se plavil na kajaku a uslyšel nářek. Zpomalil, aby se podíval, a tohle uviděl, když se k ostrůvku přiblížil.

Věděl, že musí jednat rychle a pokusit se psovi pomoci, protože poznal, že pes je velmi podvyživený.  Fernando vymyslel plán, jak dostat psa na svůj kajak, aby ho mohl odvézt na pevninu a dostat do bezpečí. Pes se choval šťastně, že ho vidí, což působí dojmem, že byl nějakou dobu sám. Bál se nasednout do kajaku, protože se bál vody, takže Fernando musel zvolit jiný přístup. Fernando musel psa držet a donutit ho, aby zůstal na kajaku a dostal ho do bezpečí.

Cesta to byla dlouhá, ale pes je nakonec v bezpečí. Fernando musel na kajaku urazit 4,5 km zpět na pevninu, aby dostal psa do bezpečí. Tam se setkal se záchranáři, aby psa rychle dostali k veterináři!

Zdroj: pupperish.com