Nejstarší pes v záchranné stanici je překvapen, že k 23. narozeninám dostal oslavu

Přidat na Seznam.cz

Od svého narození v roce 1999 zažil pes jménem Bully uvedení prvního iPhonu na trh, vznik sociálních médií a mnoho dalších historických událostí, ale čivava vám pravděpodobně o žádné z nich neřekne.

Když se však tento malý pes nedávno dožil 23 let, jeho majitelé tento milník oslavili uspořádáním večírku, na který bude vzpomínat ještě dlouhá léta.

Prvních 21 let svého života strávil Bully v milující rodině, kde si užíval společnosti svých majitelů, hrál si venku a chodil běhat do místního parku. Když se o něj jeho starší majitel nemohl dále starat, dostal se tento psí senior do záchranné stanice pro psí seniory, kterou vede muž jménem Chris se svou ženou.

Jeho bývalý majitel popisoval Bullyho jako „velkého psa v malém těle“ a Chris rychle zjistil, že i přes Bullyho pokročilý věk se ani trochu nezměnil.

Na oslavu Bullyho narozenin vyzdobili Hughesovi svůj dům a dali mu dvě věci, které má na světě nejraději – pamlsky a spánek. „Nemá moc zubů, takže jsme mu koupili měkké sušenky a rozdrobili mu je, aby si pochutnal,“ řekl Chris pro web TheDodo. „Spánek má opravdu rád, takže to je ten nejlepší dárek, který mu můžeme dát.“

Zdroj: thedodo.com