Neobvyklé přátelství: pes a želva jsou skvělí kamarádi a rádi se k sobě tulí

Přidat na Seznam.cz


Majitelka jménem Christine Hilberg se o želvu jménem Larry starala dva roky, než do svého domova přivítala psa Puka. Nikdy nečekala, že mezi nimi vznikne tak silné přátelství, píše deník Mirror.

Christine adoptovala Larryho od muže, který se o něj už nemohl starat, když mu bylo pouhých devět měsíců, a o dva roky později přivítala ve svém domově Puku.

Mezi Pukou a Larrym se okamžitě vytvořilo pouto. Moc rádi se mazlili v posteli, dělili se o zeleninové svačinky a společně se opalovali. Bylo docela neuvěřitelné vidět, jak se ze dvou různých druhů tak rychle stali nejlepší přátelé,“ říká majitelka.

Ačkoli je jedenáctiletá Puka asi desetkrát větší než její nejlepší kamarádka, je to Larry, kdo vládne, a jeho majitelka říká, že všichni žijí v „Larryho světě“. „Chodí za sebou po celém domě, dělí se o jídlo, hrají si, chladí se v dětském bazénku, opalují se a tulí se k sobě,“ doplňuje. Když se spolu zrovna nebaví, třináctiletý Larry usilovně přestavuje nábytek své majitelky, aby lépe vyhovoval jeho stylu, zatímco Puka se vydává vstříc dalšímu dobrodružství.

Zdroj: Mirror