Neobvyklé přátelství: Žena se v parku skamarádila s husou, která ji nepřestala pronásledovat

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Cheryl Allison si užívala krásný den v parku, když vtom na ni osud zamával křídly. Z ničeho nic k Cheryl přiběhla velká husa. Nic proti husám, ale cizí zvířata, která na vás běží, mohou být přinejmenším znepokojující. Cheryl však viděla příležitost získat nového přítele.

Cheryl, která se prohlašuje za „holku z města“, nevěděla, co si se svým novým kamarádem počít. Udělala to, co by udělal každý milovník zvířat, popovídala si s ním. Po chvíli společného vydávání zvuků se Cheryl pokusila odejít. Husa však měla jiné plány, píše web AnimalChannel.

Husa totiž dál sledovala Cheryl, ať už šla kamkoli. Dokonce ji následovala i na silnici, kde musela zastavovat auta, aby ji nepřejela. Nakonec Cheryl nezbylo nic jiného než husu odvést zpátky do parku. Nakonec Cheryl utekla, ale nebojte se, vrátila se.

Husa, která od Cheryl dostala jméno Honk, i nadále přijímá návštěvy své lidské kamarádky. Cheryl se začala do parku vracet, aby posbírala odpadky a smetí a udělala ho tak lepším domovem pro svou zvířecí kamarádku a ostatní volně žijící zvířata.

Později Cheryl našla pro Honka skvělý nový domov ve zvířecím centru. Zde se o Honka postarají, bude v bezpečí a dostane krmení. A nejen to, byl by mezi dalšími ochočenými ptáky, kteří jsou na tom stejně jako on!

Zdroj: animalchannel.co