Oslík vždy s nadšením vítá své malé kamarády

Přidat na Seznam.cz

Zvířata si dokáží vytvořit neuvěřitelné pouto s člověkem. A to spojení často stojí opravdu za to. Jedno takové si vytvořil osel jménem Snickers s dvěma malými kamarády, sourozenci Miou a Gunnarem a jejich maminkou. Na videa s oslíkem upozornil server PetHelpful.

Vztah mezi oslíkem jménem Snickers a malými sourozenci se může zdát neobvyklý, ale když ho vidíte v akci, dává naprostý smysl! Jak je vidět v novém videu na síti TikTok, ti tři se k sobě chovají velmi něžně. A při pohledu na Snickerse, jak zdraví své malé kamarády, vám docela zaručeně roztaje srdce.

@kloud9acres Snickers and his friends #kloud9acres ♬ Running Up That Hill (A Deal With God) [2018 Remaster] – Kate Bush

Podle jednoho z videí na stránce @kloud9acres například malá Mia a její maminka měly špatný den, a tak šly oslíka navštívit. Vstoupil velmi šťastný Snickers, který trpělivě dovolil Mie a její mamince, aby ho pohladily. Jo, to by nás taky rozveselilo, kdybychom měli špatný den. „Snickers miluje své malé lidi,“ stojí v popisku videa. Jen se podívejte, jak je Mia během jejich návštěvy šťastná. To je ale šťastná holčička!

@kloud9acres Snickers loves his little humans ❤️ #kloud9acres ♬ Long Live Cowgirls – Ian Munsick & Cody Johnson

Na dalších videích se Snickers mazlí a hraje si i se starším Gunnarem, který po jeho boku vyrostl. Tiktok jejich maminky je krásných a něžných videí plný. Vztah mezi dětmi a jejich oslíkem je totiž dokonalý.

@kloud9acres why does time go so fast 😭🥹 #kloud9acres ♬ Angeleyes (Sped Up Version) – tuna (SVT HOT)

Zdroje: Pethelpful.com, Tiktok.com