Páníček koupe agresivně vrčícího rotvajlera s vyceněnými zuby. Měli byste na tohle odvahu?

Přidat na Seznam.cz

Občas své psí miláčky zkrátka musíme vykoupat. Ať už se vykoupou v bahně, v kaluži a nebo se prostě válí venku na zemi. Tento na první pohled neskutečně vzteklý rotvajler koupání určitě rád nemá, což svému páníčkovi dává najevo dost nebezpečným způsobem.

Pro mnoho psů je koupel sice nepříjemná, ale může být i vstupenkou do páníčkovy postele. I když pro tohoto obrovského rotvajlera to nejspíš zrovna neplatí. Koupel je pro něj velký výstup z jeho komfortní zóny a dává to najevo vrčením, které se může během vteřiny změnit v tragickou událost.

Majitel tohoto rotvajlera však říká, že pes tak pouze vyjadřuje svou nespokojenost. To je nejspíš důvod, proč jej koupe s naprostým klidem. Jednoduše ví, že mu jeho pes nic neudělá, pouze vrčením vyjadřuje, že se mu to vůbec nelíbí.

@ryanprater4 Reply to @calsgal4eva he communicates like most dogs don’t! Bear is a baby #rottweiler #petsontiktok #petsoftiktok #dogbite #hedontbite #bearandryan ♬ Bears bath – Bear and ryan

A aby toho nebylo málo, byl tento vzteklý pes skutečně špinavý. Páníček si tedy dal spoustu práce, než svého vzteklouna pořádně umyl. Stálo by vám to za ty nervy? Nám teda ne!

Zdroj: Tiktok, redakce