Pes zakončil poločas potřebou na basketbalovém hřišti

Přidat na Seznam.cz

Nejen na naše domácí mazlíčky, ale i na nás jednou za čas přijde okamžik, kdy máme namále. Bohužel a k pobavení všech přítomných, si čtyřnohý chlupáč na následujícím videu ulevil hned na hřišti.

Velkolepé zakončení poločasu

Není to tak dlouho, co internetem proběhlo video, které zachytilo psa, co se rozhodl vykálet na basketbalovém hřišti, píše web DailyPaws. Video ukazuje psa, který vypadá jako australský ovčák. Vrací se ke svému psovodovi, který mu během poločasu házel frisbee, než přijde další poločas. Ještě než ke svému páníčkovi doběhl si ale stihnout dřepnout, aby si ulevil. Jeho reakce si muž všiml a ihned se k němu rozeběhl. Bohužel katastrofě už zabránit nestihl.

Diváci psovi právem zatleskali

A spíš než pohoršení, se většina zúčastněných dala do smíchu a nakonec psovi i nadšeně zatleskali. Mezitím stihl psovod ještě davu zamávat, když odváděl psa ze hřiště.

Kolem tohoto vtipného videa se na sociálních sítích začaly ještě šířit komentáře, že pes určitě vykonal svou potřebu na úkor špatného výkonu domácích. A kdo ví, snad tenhle chlupáč tým inspiroval k tomu, aby příště podal lepší výkon!

Zdroj: dailypaws.com, Twitter