Petra Černocká miluje psy. Fenečku jezevčíka si pořídila za covidu

Přidat na Seznam.cz

Herečka Petra Černocká (72) a její manžel Jiří Pracný (69) nemohli chybět na šestém ročníku Psího dne s Prahou 13. Jako milovníci psů se tam podělili o zkušenosti s chlupatými společníky.

Na Psí den letos slavná dvojice přišla podpořit pejsky bez domova. Petra Černocká má s chlupáči dlouholetou zkušenost, toho prvního si koupila hned za první výplatu. „Moji rodiče mi psa vůbec nechtěli pořídit, musela jsem počkat na svou první výplatu. Tenkrát jsem si koupila krásného velkého černého pudlíka. Časem jsem ale zjistila, že mou krevní skupinou jsou jezevčíci,“ svěřila se pro deník Sedmička.

Jezevčíka Kačenku si manželé pořizovali za covidu. Manžel sice dalšího psa nechtěl, ale když fenku přivedla herečka domů, tak nemohl nic namítat. V té době přitom musela koordinovat složité soužití nového přírůstku s kocourem. Ten byl zezačátku frustrovaný a Černocká doufala, že se nakonec spřátelí, svěřila se deníku Blesk. Přece jen už jednoho psa u nich doma zažil a to fenku Wajdu, kterou měli manželé před Kačenkou.

Na akci se ukázal také Hynek Čermák, který má doma australského ovčáka. „Joey se vlastně musel naučit dva jazyky. Já na něj mluvím normálně česky, ale manželka s ním komunikuje speciální patlavou řečí, které rozumějí jen oni dva,“ smál se Čermák v rozhovoru pro Sedmičku.

Zdroj: Sedmička, Blesk