Podívejte se, jak se tento muž snaží zachránit jedno kotě a najednou ho překvapí dalších dvanáct!

Přidat na Seznam.cz

Muž jménem Robert Brantley dostal víc, než si přál. Přesněji řečeno asi třináctkrát víc. Vzniklo z toho dojemné video.

Tento muž byl na cestě na střelnici, když zastavil poté, co spatřil osamělé kotě na kraji silnice. Na videu, které zveřejnil na Instagramu, kotě přemlouvá, aby se k němu přiblížilo, protože se obává, že mu hrozí nebezpečí, že ho srazí auto, a pak kočku zvedne, popisuje deník Daily Paws.

Pak se jako mariňáci v bondovce vynořilo z vysoké trávy u silnice dalších 12 koťat a sběhlo se k velmi překvapenému Brantleymu v možná nejroztomilejší „léčce“ v historii. „Panebože, panebože, je jich víc. Máme problém s koťaty,“ říká na videu.

Sedmatřicetiletý muž říká, že si nemůže vzít všechny. Samozřejmě se mu nějak podaří naložit mňoukající děti do své Hondy. Uvedl také, že koťata pravděpodobně někdo vyhodil na kraj silnice. Všech 13 koťat odvezl domů, kde je vykoupal a pak společně prozkoumali Brantleyho dvůr. Poté, co se Brantleyho původní video stalo populárním, přišly tisíce nabídek na adopci (dosud má více než 1 milion zhlédnutí).

O většinu koťat se již někdo přihlásil a míří do milujících domovů. Na rozdíl od Brantleyho tito osvojitelé přesně vědí, kolik koťat dostanou.

Zdroj: Daily Paws