Podívejte se, jak se tento šťastný pes po 6 letech strávených v útulku dočkal dojemného přivítání v nové rodině

Přidat na Seznam.cz

Neexistuje lepší příklad toho, že někdo dostal to, co si už dlouho zasloužil, než tento sladký pes z útulku. Toto rozkošné štěně jménem Stevie, s lesklou černou srstí a bílými znaky na hrudi, strávilo v jihoafrickém Dogtownu téměř šest let, než se konečně setkalo se svou navždy šťastnou rodinou.

Dojemné rozloučení

Útulek pro psy, kteří přišli o rodinu nebo byli zachráněni ze zoufalé situace, zveřejnil 23. června na svém účtu na TikToku srdceryvné video, které ukazuje Stevieho „čestnou procházku“, píše web DailyPaws.

Je na něm vidět, jak Stevieho vedou členové týmu Dogtownu, kteří ho jeden po druhém zahrnují pohlazením a mazlením na rozloučenou, než naskočí do auta, aby se pravděpodobně vydal do svého nového domova. Vypadá to, že Steve děkuje svým ošetřovatelům za uplynulých šest let, zatímco zaměstnanci útulku tleskají.

„Celý tým mu chtěl dát pořádné rozloučení“ a „Vždycky tě budeme mít rádi, Stevie“, stojí u videa zveřejněného útulkem.

@dogtownsa

Stevie has been with us since July 2016. Today we all got to cheer him on as he leaves for his forever home ❤️ #dogsoftiktok #shelterdog #adopted #fyp

♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Vítej doma, kamaráde!

Stevie je 7letý, středně velký kříženec, který je tak trochu gaučový povaleč, ale nikdy neodmítne hru na schovávání. Útulek ho popisuje jako super přátelského kluka, který se rád mazlí a konverzuje. A v uplynulých šesti letech udělal Dogtown South Africa vše, co bylo v jeho silách, aby mu našel domov.

Nikdy jsme nemohli pochopit, proč byl vždycky přehlížen. A přitom je to úplně rozkošný chlapík,“ odpověděl útulek na komentář jednoho z fanoušků.

Stačí se rychle podívat na stránku Dogtown South Africa na Facebooku a uvidíte příspěvek za příspěvkem, který zvyšuje povědomí o Steviem, jeho úžasných vlastnostech a o tom, jak ho přijmout.

„Páni, čekal jsem dlouho, než jste si mě všimli! Ale na dobré věci se vyplatí počkat…,“ je u jednoho videa vzkaz i od samotného chlupáče.

Právě takové příběhy vyvolávají slzy štěstí. A pokud vás zajímá, jak se Steviemu daří, útulek dal vědět, že se mu v novém domově daří královsky.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok