Podívejte se, jak se z rotvajlera Avy a emu stali nejlepší přátelé

Přidat na Seznam.cz

Všichni jsme byli nejednou svědky nejneobvyklejších zvířecích přátelství jako je zlatý retrívr a husa, čivava a želva, gepard a labrador. My však máme nové oblíbené duo a to rotvajlerku jménem Ava a emu jménem Blue.

Kámoši jak hrom jsou Ava a Blue

Ava a Blue se seznámili, když si jejich majitelka jménem Jennifer Walters, spoluzakladatelka organizace Gold Colt Rescue v Texasu (USA), přinesla domů malého Bluea, píše DailyPaws. Blue byl koupen jako vejce na eBayi a když se narodil, potřeboval se vrátit do domova. Walters si ho vyzvedla a plánovala, že se o malého emu bude starat u sebe doma, dokud nebude dost velký na to, aby se mohl připojit k ostatním zvířatům venku na dvoře. Měla Waltersová obavy, že se její mladý rotvajler setká s mládětem emu? Vůbec ne, i když samozřejmě byla opatrná, když je seznamovala.

Ava je naprosto nejněžnější zvíře, jaké existuje, prostě ten nejlaskavější pes,“ říká žena.

Když dala žena očichat Avě malého emu, ta opeřence očichala a hned ho olízala na důkaz náklonnosti.

Mladá fenka si emu okamžitě zamilovala

A pocit z nového kamaráda byl oboustranný. Blue k Avě okamžitě přilnul, že to chvílemi vypadalo jako kdyby si mladý emu myslel, že on sám je pes. Tihle dva kamarádi spolu rádi chodí na procházky a podřimují, ale většina jejich oblíbených aktivit zahrnuje běhání po pozemku, přičemž Blue při každé příležitosti sprintoval za Avou.
Co čeká Blue a Avu dál? Žena plánuje pokračovat v dokumentování jejich dobrodružství, a to jak na TikToku, tak v podobě dětské knihy, která bude zdůrazňovat láskyplné a chaotické přátelství této dvojice.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok