Podívejte se, jak tento populární pár na TikToku adoptoval a ošetřoval slepé koťátko

Přidat na Seznam.cz

Když pár Joshua a Jose našli kocourka před svým domem, nevěděli, jestli vůbec přežije. Nyní je z něj milované kotě s miliony fanoušků na TikToku.

Kotě na pokraji života

Joshua a Jose vypráví o kotěti, které poprvé objevili před necelým rokem spící na příjezdové cestě, píše web DailyPaws.

„Jednoho dne jsme našli koťátko opřené o garáž a nikde jsme nemohli najít jeho matku, tak jsme se ho ujali,“ říká Joshua ve videu.

Pár si rychle uvědomil, že kocourek jménem Whiskers má velké problémy se zrakem. Poté, co mu vyčistili oči a dali mu dostatek jídla, vody a lásky, ho odvezli k místnímu veterináři. Veterinář diagnostikoval Whiskersovi vážnou oční infekci a poslal ho domů s léky, které mu vrátily zrak.

Léčba, která zachránila život

Následující video ze série o kocourkovi jménem Whiskers přináší aktuální informace o jeho stavu. Po další návštěvě veterináře se tatínkové dozvěděli dobrou zprávu. Zdravotní stav osiřelého kocourka se ohromně zlepšil a vidí stále více světla. Veterinář tedy doporučil pokračovat v podávání léků ještě několik týdnů.

@mr.gardeners

Whiskers Update! Thank you for the positive Vibes 🙌🏻 You’re all amazing. ❤️ #kitten #blindkitten #kittenrescue #fingerscrossed #whiskers

♬ Calm LoFi song(882353) – S_R

Dnes už je z roztomilého kocourka šťastný člen rodiny a dostává se mu veškeré lásky od starostlivého páru, který mu zachránil život.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok