Podívejte se, jak tento rozkošný zlatý retrívr přivedl zmatené husí mládě zpět k jeho majiteli

Přidat na Seznam.cz

Některé věci jsou prostě zvířecí přirozeností: Lvi budou lovit, ptáci létat. A zlatí retrívři? To víte, že budou aportovat.

Pes a ztracené house

To nás přivádí k videu na TikToku, který má na svědomí uživatel @thicccboysonly. Jedná se o fenku zlatého retrívra jménem Violet, která vykazuje dvě nejdůležitější vlastnosti zlatých retrívr. Miluje svět a co jí hodíte, to přinese zpět, píše web DailyPaws. V tomto případě je věcí, kterou přináší, velmi zmatené husí mládě, které drží v tlamě, zatímco Violet pádluje přes rybník zpátky ke svému majiteli.

Violet, myslíš to teď vážně?“ ptá se hlas za kamerou, když velmi mokrá a sladce se tvářící Violet dává jasně najevo, že ano, že to teď myslí vážně a má na důkaz malou husičku.

Jakmile dosáhne okraje rybníka, Violet položí své velké tlapky na betonový okraj, když ji její člověk napomíná. Violet ji roztomile poslechne a pro jistotu ji ještě čumákem šťouchne po hlavě, zatímco v pozadí volá rodič housete. Spokojená s dobře odvedenou prací se Violet ponoří zpět do rybníka a odplave, když video končí.

Pyšná zachránkyně

Rozkošné video, na kterém je Violet tím nejlepším psem, jakým může být, bylo na TikToku zhlédnuto 5,1 milionkrát, má něco přes 650 000 lajků a téměř 4 000 komentářů, z nichž většina chválí Violet za její dobrou aportovací techniku. Zlatí retrívři, jak napovídá jejich jméno, byli vyšlechtěni speciálně k tomu, aby přinášeli zvěř, zejména vodní ptactvo, zpět ke svým lidem. Jejich jemný stisk je důležitý, protože zajišťuje, že zuby psa nepoškodí kožešiny nebo peří, kterých si lovci cení.
Ale nebojte se, milovníci hus! Majitelka fenky vysvětlila, že se houseti nic nestalo, a že je zpět u své ptačí rodiny.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok