Žena krmí obrovského krokodýla kusem prasete

Přidat na Seznam.cz

Krmení zvířat je tak vzrušující, že se mu věnují muži, ženy i děti nejrůznějšího věku. Ať už jde o krmení kachen u rybníka, nebo když jdeme do zoo nakrmit kozy, je úžasné vidět radost na tvářích těchto zvířat. Nicméně jedna žena se rozhodla nakrmit obrovského mořského krokodýla.

Čas krmení

Krátký videoklip na YouTube uvedený uprostřed tohoto příspěvku nás zavede na dvorek ženy na Floridě. Na začátku videa vidíme na dvorku jedné ženy velkého krokodýla mořského. A právě na tomto dvorku se objeví žena v holínkách a kovbojském klobouku. V náručí nese pořádnou flákotu masa a je připravena zvíře nakrmit. Tedy ne dřív, než si nejdřív užije trochu legrace. Když zavolá na krokodýla, je vidět, že ji zvíře moc dobře zná. Plaz si na praseti smlsne.

Co jedí krokodýli mořští?

Krokodýl mořský je největší plaz na Zemi. Krokodýli mořští jsou daleko větší než krokodýli sladkovodní, někdy dokonce až dvakrát delší! Mohou dosahovat délky až 6 metrů. Tito plazi jsou také známí jako oportunističtí lovci. Často se živí kořistí, jako jsou ryby, ptáci, korýši, želvy, žáby, drobní savci a dokonce i další plazi. Je známo, že tito krokodýli jsou schopni plavat rychlostí až 30 kilometrů za hodinu. To jim dává jedinečnou výhodu, že jsou schopni ulovit nejrůznější kořist, jako je ta, kterou vidíme výše. No a my si můžeme do seznamu toho, co tito krokodýli sežerou, přidat i prase.

Zdroj: AZAnimals