Podívejte se, jak tito dva němečtí ovčáci prosí svého majitele během bouřky, aby si mohli odskočit ven

Přidat na Seznam.cz

Pokud vlastníte psa, chápete, jak složitý proces může být něco takového jako dojít si na záchod. Neexistuje žádné jednoduché „vyběhni ven a udělej si potřebu“. Psi nejprve musí věci očichat a všechno prozkoumat.

Vyčůrat a rychle zpátky

Za krásných dnů není tento proces žádný problém, stačí nechat pejsky běhat a dělat jejich věci, píše web DailyPaws. Ale pokud spěcháte nebo nestíháte na schůzku nebo, což je nejhorší, pokud je špatné počasí, může se zdát, že celá ta písnička a tanec trvá věčnost. Uživatel TikToku jménem Brett Dugas nám to všem vtipně připomněl ve videu zveřejněném během bouřky 2. července.

Venku je bouřka,“ říká Mya a Livia, jeho pár německých ovčáků, na začátku videa. „Musíme být rychlí, efektivní a zachovat klid.“
„Prostě jdeme rychle, pak se vrátíme v suchu. Žádní mokří psi!“

Je jisté, že jakmile se dveře otevřou, oba pejsci vyběhnou na otevřený dvůr a začnou důkladně prozkoumávat okolí. Je tam louže, ve které je třeba stát, je třeba vyválet se v trávě a všechno řádně prozkoumat.

Vtip nebo noční můra?

Majitel obou psů, pak zabere na video i sám sebe, kde jen bezmocně stojí v lijáku, zatímco psi si užívají deště.

Tohle je moje noční můra,“ říká do kamery.

Nakonec se obě štěňata dostanou k části, kdy konečně vykonají potřebu a urychleně se vrací domů. Majitel z jejich řádění pravděpodobně moc nadšený nebyl, ale pokud jde o Myu a Livii, ty věří, že se jim podařilo odskočit si zcela úspěšně.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok