Podívejte se na skutečný život Doktora Dolittle

Přidat na Seznam.cz

Už jste někdy byli u maséra nebo na rehabilitacích? Pokud ano, víte, jak důležité je nechat si napravit například záda. Ale každý hmat není úplně bez bolesti a není nám příjemný. Každopádně vám nyní představíme opravdového machra, který precizně promasírovává všechny druhy zvířat!

Pokud milujete péči o zvířata, pak video níže musíte rozhodně zhlédnout. Na první pohled se zdá, že zvířata trpí, ale na druhý pohled je vidět i jejich pocit úlevy od bolavých zad a končetin. Pán na videu se zabývá důležitou prací, kterou bychom měli zavést všude – je zvířecí chiropraktik. Ze šikovného maséra  vyrostl skutečný Dr. Dolittle.

Dokáže napravit všechna oblíbená stvoření s jakýmikoliv problémy s pohyblivostí. Na videu můžete opravdu vidět, že se stará o domácí, hospodářská, ale i exotická stvoření. Taková práce všeho druhu!

A buďte si jistí, že žádná práce pro něj není příliš malá nebo naopak velká, což vám potvrdí i jeho ošetřování malých i velkých zvířat. S lehkostí léčí mláďata, kočičky, hady, štěňata, ale i koně a dokonce i žirafu!

Zdroj: redakce, facebook