Popelář spatří pohozený batoh na kraji silnice a zjistí, že je v něm zraněné štěně

Přidat na Seznam.cz

Jak byste reagovali, kdybyste viděli batoh pohybující se u silnice? Ignorovat ho, nebo zastavit? Je to zvláštní představa, ale přesně to se stalo popeláři jménem Aaron Kinsel, když byl na své každodenní trase.

Dá se říct, že tuto oblast dobře zná. Při jednom z posledních výjezdů však spatřil něco zcela neobvyklého – opuštěný batoh, který poskakoval kolem. Příběh sdílel na Facebooku, kde se okamžitě stal slavným.

„Řidič si všiml pohozeného batohu na vozovce. Po dalším pozorování si všiml, že se batoh pohybuje, a tak vystoupil z vozu, aby to prozkoumal. Uvnitř tašky našel rozrušené desetitýdenní štěně,“ píše web AnimalChannel.

Když se muž zastavil, aby to prozkoumal, byl šokován, když zjistil, že v tašce je malé štěně. Byla to fenka boxera, která se narodila teprve před několika měsíci. Měla před sebou ještě dlouhý život, přesto ji její majitelé nechali u silnice, uvězněnou v batohu.

„Měl jsem pocit, že jsem ji měl najít,“ řekl zachránce. Když ji našel, drobná fenka byla zraněná a nevypadalo to s ní dobře. Měla zlomenou nohu a byla velmi dehydrovaná. Nebohé štěně však bylo odvezeno do veterinární ordinace, kde ji okamžitě prohlédli a poskytli jí potřebnou péči.

Muž a jeho rodina se přihlásili k adopci štěněte poté, co veterináři ukončili léčbu. Dali jí jméno Tipper.

Zdroj: animalchannel.co