Roztomilé! Tento 14letý zlatý retrívr každý den navštěvuje sousedy a jejich domácí mazlíčky

Přidat na Seznam.cz

O tom, že psi jsou úžasná stvoření, není pochyb. Na důkaz této skutečnosti přichází na scénu Oliver. Tento rozkošný čtrnáctiletý zlatý retrívr navštěvuje své sousedy každé ráno přesně ve stejnou dobu.

Mazlíček průzkumníkem

Oliver se už od štěněte vždycky velmi rád vydával ven a prozkoumával, co svět nabízí, píše web MonkooDog. A i když si tahle štěněčí verze Kryštofa Kolumba užívala výpravy, pro jeho paničku jménem Sue to znamenalo spoustu nervů a stresu. Mezi mnoha výpravami navázal Oliver upřímné přátelství s jedním ze svých sousedů, které trvalo celých devět let. A jak se říká, přátelství se psem se získává na celý život. Pes a jeho sousedé jsou toho jednoduše ukázkovým příkladem. Právě ti se stali adoptivními členy Oliverovy lidské rodiny. Rozkošný zlatý retrívr svým přirozeným šarmem a osobností skutečně zaujal celé sousedství.

Pomocník a bavič v jednom

Ale to není všechno, tenhle mazel se ukázal jako skvělý pomocník v depresivním období pandemie covid-19. Oliver udržoval zájem a horlivost lidí po celou dobu pandemie. Přestože tato okouzlující chlupatá kulička ráda chodí k sousedům, nejraději se válí doma.

Co se týče pomoci Oliverovým rodičům, kteří mají o svého toulavého chlupatého kamaráda strach, zasáhla moderní technologie. Sledovací zařízení GPS jim umožňuje jejich chlupáče sledovat. A co vy? Také máte ve svém okolí nějakého mazlíčka, který vás chodí pravidelně navštěvovat?

Zdroj: monkoodog.com