Skrytá kamera zachytila roztomilé medvídě, jak se koupe s nalezeným medvídkem

Přidat na Seznam.cz

Tamarack, osiřelé medvídě, bylo loni zachráněno z oblasti lesního požáru v severní Kalifornii poté, co mu plameny sežehly tlapky. Zranění si léčil v rehabilitačním centru pro volně žijící zvířata, když překvapil své zachránce útěkem zpět do volné přírody, uvádí portál Popular.

Naštěstí je Tamarack navzdory svému traumatu z minulosti stále naživu a v pořádku a toto video to dokazuje. Jeden milovník divoké přírody sleduje Tamarackovy aktivity na kamerách umístěných po celé lesní oblasti v blízkosti jeho domova.

Jak je vidět, osiřelé medvídě překonalo nepřízeň osudu a dobře prospívá. Tamaracka nedávno zachytila jedna z kamer, jak se koupe v obrovské louži. Nebyl však sám. Tamaracka doprovázela hračka medvídka, kterou zřejmě objevil a spřátelil se s ní. Původ medvědí hračky není znám, ale Tamarack si jí určitě cení.

Výše uvedené video je však jen nejnovější radostnou kapitolou v životě medvěda, který měl těžké začátky. A držme mu palce, to nejlepší ho teprve čeká. Vidíte, jak houževnatá je divoká zvěř, když jde o přežití?

Zdroj: kingdomstv.com, youtube.com