Tak dojemné! Pejsci dokazují, jak milují nejmladší členy rodiny, malá miminka

Přidat na Seznam.cz

Na evidentní lásku, kterou psi často chovají k nejmladším členům rodiny, je opravdu hezký pohled. Z miminek pak vyrostou batolata, které se stanou doživotními parťáky jejich psích společníků. Videa zachycující jejich vzájemnou lásku.

Láska už odmala

Přivést domů nové dítě je vždycky vzrušující, a nikdo není tak nadšený ze setkání s nejnovějším členem rodiny jako fenka Luna. Ocas štěněte se rozbuší radostí ve chvíli, kdy její majitel přinese chlapečka v autosedačce do dveří, a okamžitě se vrhne k němu, aby se s novým kamarádem přivítala zkoumavým očicháváním.

Kříženec amerického buldoka se rozhodne, že našel svého nového nejlepšího přítele, a pak se vrhne ke své krabici s hračkami, ze které vytáhne své oblíbené a dychtivě je nabídne miminku jako dárek na uvítanou. V roztomilém klipu na Tik Toku je vidět, jak Luna odmítá opustit dítě a lísá se k němu očicháváním jeho drobných tlapek. Láskyplné štěně si nemůže pomoct, ale svému malému kamarádovi potají vlepí na tvář uslintanou pusu.

@ziveli_veselo

If I say I’m not crying you caught me in a lie 😭 😭 ##babiesoftiktok ##boymom ##momsoftiktok ##babyboy ##dogsandbabies

♬ Loved You Before – Natalie Taylor

Házej mi míček!

Psi často najdou dokonalé spoluhráče v dětech svých majitelů. Německý ovčák Brody však možná začíná být až příliš ambiciózní ve svých odhodlaných pokusech přimět syna své majitelky, aby si s ním hrál. Netrpělivý Brody prostě chce, aby si s ním jeho nový kamarád hrál aport, jediný problém je, že zmíněnému kamarádovi jsou teprve dva měsíce.

V zábavném klipu na Tik Toku je vidět, jak rozčilený pes upřeně zírá na míč, který položil k nohám malého dítěte, a očekává, že ho každou chvíli hodí. “Brody, tohle už jsme řešili,” vysvětluje mu trpělivě jeho majitelka, zatímco na ni nechápavé štěně vrhá zoufalý pohled. “Je ještě moc malý!”

@keepingupwiththekokals

sorry bud 2 months old is still too young to throw your toy 😅 ##babiesoftiktok ##germanshepherd ##fyp

♬ original sound – Casey

Poslušný nosič plenek

Tento obětavý pes dokázal, že nikdy není příliš brzy na to, aby se začal připravovat na příchod nového miminka, a ujal se povinností chůvy. Rozkošný klip na sociální síti Tik Tok ukazuje, jak si ochotné štěně nacvičuje velmi důležitý úkol – přináší své paničce nové plenky, když je čas na přebalování.

@wrigleyandlulu

Wrigley is a rescue dog ##adopted ##rescuedog ##dogtok ##dogsofttiktok ##dogvideos

♬ Original sound taybayxoxo – 💕Jools 💕