Tato toulavá kočka měla kůži samou jizvu a přední packy vykloubené za zády. Zachránci se pokouší o zotavení

Přidat na Seznam.cz

Občas je až neuvěřitelné, co lidé dokáží, ať už v kladném, nebo záporném smyslu slova. Tato kočka už jako malé kotě zažila to nejhorší, ale čirou náhodou se jí v dospělosti ujal muž, který jí zajistil šťastný domov. Podívejte se, jak se této toulavé kočce změnil celý život.

Malý zrzek to neměl jednoduché

Jak ve videu vidíte, zrzavá kočka je tulák a asi nejvíce výrazná věc na jejím těle jsou tlapky, které má vykloubené za zády. Kočka si tak vysloužila přezdívku „Andělská kočka“ se složenými křídly, ačkoliv později dostala jméno Fu Bao. Vykloubené tlapky ale nebyly jediný problém.

Kočku našel muž úplnou náhodou a rozhodl se, že ji zachrání. Jak později veterináři potvrdili, Fu Bao měla tlapky vykloubené už od věku kotěte a kromě toho byla jeho kůže plná jizev. Traumatické vzpomínky brzy zmizely a i zdravotní stav se zlepšil, ovšem tlapky potřebují ještě hodně času.

Protože svaly se za ty roky, které kočka strávila na ulici, přizpůsobily takové deformaci, nebylo možné Fu Baa jen tak operovat. Kocourek si prošel dlouhou léčbou a ještě dlouhou dobu bude podstupovat rehabilitace. Ovšem ani majitel, ani lékaři snahu nevzdávají a věří, že Fu Bao bude jednoho dne opět chodit, jako normální kocour.

zdroj: Inf News