Tento muž se denně hádá se stejným ptákem. Vrána ho dokáže opravdu vytočit

Přidat na Seznam.cz

Každého z nás dovede vytočit nějaká maličkost, ať už je to dotěrný soused, blikající světlo u vašeho domu nebo spolupracovník. A nejinak je na tom muž na následujícím videu, kterému na nervy leze úplně něco jiného.

Pravidelná dávka nadávek

Na videu vidíme malou vránu na střeše auta s nápisem “Já a tenhle pták se každé ráno hádáme,” píše A-Z-Animals. Tento chlapík křičí na ptáka a říká mu, aby slezl z jeho auta a používá vulgární gesta, zatímco pták na něj skřehotá, jako kdyby mu křik oplácel.

Naneštěstí pro majitele auta se vrány dokážou velmi upnout na člověka a mají skvělou paměť na obličeje. Vrány jsou důvěrnými společníky lidí již po mnoho staletí a je o nich známo, že se spolehlivě vracejí. A to při pohledu na tohle mládě rozhodně nelze popřít.

Kam opeřenec zmizel?

Zdálo se, že se tenhle chlapík s touto vránou možná bude hádat každé ráno až do konce života! Tedy po zbytek života té vrány. Vrány se obvykle dožívají sedmi nebo osmi let, ale při dobrém zdraví mohou žít mnohem déle.

Muž, který se s opeřencem pravidelně hádá, v komentářích uvedl, že ptáčka neviděl už více než týden. Je zvláštní, že si vrány dávají takovou pauzu, takže ji možná skutečně vyplašil. Každopádně je vidět, že se tu skrývá přátelství. Už to, že se pták nechá chytit za zobák a že neodletí, svědčí o mnohém.

A kdo ví, třeba se tohle přidrzlé mládě zase jednou objeví.

Zdroj: a-z-animals.com, Youtube